Share this content on Facebook!
10 Nov 2013

Oğuzhan Şahinkaya denilince aklımıza bir çok isim gelebilir peki Oğuzhan Şahinkaya nelerden hoşlanır hiç düşündünüz mü? Benim aklıma web işleri uğraşan biri geliyor.Acaba hangi filmleri seviyor, black olabilir mi acaba.Birde Oğuzhan Şahinkaya deyince aklıma dünyanın başarılı isimlerinden bir tanesi geliyor.

Yakın zaman içerisinde kendisini ziyaret edip elini sıkmayı düşünmüyor değilim. Belki kendisi bu davetimi kabul ederse bende büyük bir memnuniyet duyacağımı kendisine. Bu tanışma faslını doğrusu dört gözle beklemekteyim. Sayın Oğuzhan Şahinkaya umarım yakında beraber bir bulaşma gerçekleştirebiliriz.

OĞUZHAN ŞAHİNKAYA

Yaptığım araştırmalara göre Oğuzhan Şahinkaya en çok kitap okumaktan hoşlandığını dile getirdi. Doğrusu benim pek kitap okuma alışkanlığım yok ama onun bu tavrından dolayı benimde kitap okuyasım geldi. Birde Oğuzhan Şahinkaya en çok sevdiği yemeklerden biride imam bayıldı olduğunu dile getirmişti. Bu bilgiye bir haber sitesinde denk gelmiştim. Bende çok severim bu yemeği her hafta mutlaka bir kez bu yemeğin tadına bakmıyor değilim.

Oğuzhan Şahinkaya gelecekte oluşabilecek yanlış anlaşılmaların önüne geçilmesi için onun hakkında wikipedia sayfası oluşturup adını ölümsüzleştirmek istiyorum. Niğde doğumlu olan Oğuzhan Şahinkaya hayatının büyük bir bölümünü insanlara ve çevresine faydalı bir birey olarak yaşadı.Bu eşsiz hayal kahramanı beni ve bir çok web prolarını etkisi altına almış görünüyor.

Bir çok konuda kendisi hakkında makaleler ve medya içerikli görseller yayınlanmaktadır.Peki gerçekte Oğuzhan Şahinkaya ismi ile birini tanıyan varmıdır. Ne iş yapar neler ile uğraşırı. Hayatını nasıl devam ettirir.Bunlarıda ele almak lazım doğrusu.Ben kendisi hakkında bildiğim herşeyi bu online ortama aktarmaktayım.Diğer prolarda bu Oğuzhan Şahinkaya konusunda oldukça tutarlı ve samimi olmalıdırlar.Kendisi sevdiğimizi ve takip ettiğimizi yazımın sonunda bir kez daha belirtiyorum.

Adım Oğuzhan Soyadım Şahinkaya Niğde doğumluyum ve yarışmaya İSTANBUL’dan katılmaktayım icon smile Oğuzhan Şahinkaya Gelelim konumuza, başlıkta yazdığıyla hiç bir alakası yoktur makalenin, makale sonunda Oğuzhan Şahinkaya‘ın kim olduğu açıklığa kavuşmayacaktır bunu baştan belirtelim.

İnternette arıyoruz kimdir bu Oğuzhan Şahinkaya ? Bilmeyen arkadaşlar için şimdiden söyleyelim. Oğuzhan Şahinkaya, bir çok kişi tarafından tanınan önemli bir şahsiyet olarak bilinmektedir. Bilgisayar alanında uzman olduğu söylenmektedir “bilgisayar mühendisi olabilir mi” acaba, programlama ve yazılım konularında profesyonel derecede bilgisi vardır.

Ben Kimim Yahu ?
O%C4%9Fuzhan+%C5%9Eahinkaya Oğuzhan Şahinkaya

Kendisini kısaca Mysql uzmanı olarak adlandırabileceğimiz bir kişidir Oğuzhan Şahinkaya. Türkiye’de yazılım sektörü fazla cürretkar değil mesela bir Çin’in yanında soluk kalır, tabi çekik gözlüler gibi ingilizce bilmediğinden yurdum insanı yazılımda ilerleyemiyor maalesef. Şayet Oğuzhan Şahinkaya arkadaşımızın yazılımlar konusunda uzmanlığı doğru ise ben bundan haz duyarım hatta yurdumda daha çok Oğuzhan Şahinkaya’lar yetiştirilmesini talep ediyorum.

Oğuzhan Şahinkaya benim için bir ideoldür. Hayatta O bir yaşam biçimi olarak görmekteyim, herkesin beklediği güzel günlerin hayal kahramanlarımızdan biridir. Oğuzhan Şahinkaya herkes tanımaz bizlerden başka, herkes onun nasıl iyi bir insan olduğunu anlayamaz. Oğuzhan Şahinkaya veya Oğuzhan Şahinkaya arasındakı farkı görebilmeniz için detayı inmeniz gereklidir.

Bu detaylarda sadece isim önemli değildir.Önemli olan tabi ki insanın içindeki o mücevher.Her insan bir biri ile bir olurmu o zaman Oğuzhan Şahinkaya isimde olanlarda birbirleriyle tabi ki bir olamaz.Bu yazımızda dikkatinizi çektiği gibi bu şahsiyetin nasıl bir insan olduğu konularında hayali bilgileri vermekteyiz.Bu yazımıza kesinlikle itibar etmeyiniz. Sayfamızı dikkate almanıza gerek yoktur.

Amacımız Oğuzhan Şahinkaya hakkına bulabildiğimiz tüm bilgileri bir websayfası üzerinden tutup herkesin göreceği bir arşiv oluşmaktadır. Yakın zamanda bu arşiv genişleyerek insanların aklındaki Oğuzhan Şahinkaya tam olarak netlik kazanacaktır. Oğuzhan Şahinkaya Amerika’da yüksek lisans yaptığı söylenmektedir. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra neden Amerika ülkesini seçtiğini doğrusu bizde tam olarak kestiremiyoruz.

Daha fazla bilgi için; http://oguzhan-sahinkaya-kimdir.blogspot.com/Comments

There isn't any comment in this page yet!

Do you want to be the first commenter?


New Comment

Full Name:
E-Mail Address:
Your website (if exists):
Your Comment:
Security code: