Share this content on Facebook!
11 Mar 2014
Oyunun en önemli kısmı gemi gibi görünse de aslında mermiler limanlar dışında alış veriş yapamadığımız için çok açıldığımız takdirde düşmanların ortasında savunmasız kalabiliyoruz. Küçük adalar satın alıp bu adaları malzeme üssü hâkline getirebiliyoruz bu sayede açık denizde teçhizatsız kalmamış oluyoruz. Adalarımız düşman yağmalarına da açık vaziyette olduğu için kule dikme imkânımız mevcut. Akdeniz’i tek bir harita yerine 16 haritada toplamak tercih edilmiş. Her haritanın kıyı şehirleri diğerlerinden farklı. En çok kazancı sağlayan şey ise ticaret gemilerini yağmalamak ancak ticaret gemileri de eli boş beklemeyecektir. 

Oyunda tercih edebileceğiniz birçok silah türü de mevcuttur. Sokaklar çok karışacak ve siz kendi ekibinizle bu çatışmanın içinde yer alacaksınız. Savaş sırasında sizden biri yaralanmasın diye bir sağa bir sola koşacak kendinizi bu olayın ortasında büyük bir heyecan içinde bulacaksınız. Görsel içerikleri açısından da oldukça gerçekçi olan 3D Oyunlar ile kendinizi bu savaştan alıkoyamazsınız. Online olarak oynayacağınız bu oyun da yeni arkadaşlar bulacaksınız. Seninle aynı oyun zevklerine sahip olan yeni tanıdığın arkadaşlarınızla kurduğun ekip de sen içindeki savaş ruhunun azmi ile oyun kurucusu olacak ve kendi savaş planını uygulayacaksın.

3d Oyunlar kategorimizde, Türkçe ve ingilizce olmak üzere yeni çıkan 3 boyutlu oyunları ücretsiz oynayabilirsiniz. Site adresimiz http://3d-oyunlar-dunyasi.blogspot.com/


Comments

There isn't any comment in this page yet!

Do you want to be the first commenter?


New Comment

Full Name:
E-Mail Address:
Your website (if exists):
Your Comment:
Security code: